Delivery Information

Preces tiek piegādātas no SIA PAKELLA noliktavām Rīgā, Liepājā vai Daugavpilī. Liela daļa preču ir pieejamas iegādei uzreiz - tās atrodas noliktavā Rīgā.

Pasūtījuma izpildes termiņš ir no 1 dienas līdz 2 nedēļām, atkarībā no tā vai prece atrodas uz vietas. Par preces piegādi SIA PAKELLA noliktavā, pircējs tiks informēts, nosūtot par to paziņojumu uz norādīto elektroniskā pasta adresi vai telefoniski.

Ierobežotu preču sortimentu un apjomu iespējams iegādāties nekavējoties no SIA PAKELLA noliktavās Rīgā, Liepājā un Daugavpilī. Pie produkta norādītais piegādes laiks attiecas uz preču piegādi Rīgas noliktavā. Norādītais laiks ir plānotais piegādes laiks, ir iespējamas izmaiņas.

SIA PAKELLA pēc vienošanās nodrošina pasūtījumu piegādi pircējam vēlamā adresē visā Latvijā pēc iepriekšējas vienošanās.

Ja pircējs saņem pasūtījumu SIA PAKELLA noliktavā Rīgā, Vietalvas ielā 1, pircējs uzņemas pilnu atbildību par tālāku pasūtījuma transportēšanu.

Ja pasūtījuma piegādi uz pircēja adresi nodrošina SIA PAKELLA, tad par kvalitatīvi sniegtu transportēšanas pakalpojumu līdz pircēja adresei atbildību uzņemas SIA PAKELLA