Preču saņemšana un piegāde

1) BEZMAKSAS PRECES SAŅEMŠANA BEZ PIEGĀDES MAKSAS

Ja vēlaties preci saņemt bez piegādes maksas - preču saņemšana SIA “Pakella” veikalā: Rīgā, Ķengaraga ielā 10B. Pasūtījuma saņemšanas kārtība Pakella veikalā:

  • 1. Noformējiet pasūtījumu mūsu interneta veikalā www.Pakella.lv
  • 2. Kad preces tiks sagatavotas saņemšanai, mēs Jūs informēsim ar atsevišķu paziņojumu uz Jūsu norādīto e-pastu.
  • 3. Pēc apstiprinājumu, ka preces sagatavotas saņemšanai, Jūs varat doties uz Pakella veikalu Rīgā, Ķengaraga ielā 10B .
  • 4. Lūdzu uzrādiet Pakella darbiniekam e-pastu ar pasūtījuma numuru.
  • 5. Darbinieks jums izsniegs maksājuma apstiprinošu dokumentu.
  • 6. Ar saņemto maksājuma dokumentu dodieties uz pasūtījumu izsniegšanas vietu.

Preces Pakella veikalā var saņemt darba dienās no plkst. 08:30 līdz 17:30.

Tirdzniecības vietā Jūs varat norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar maksājuma karti (kredītkarti), gan ar bankas pārskaitījumu. Prece jāizņem trīs (3) darba dienu laikā pēc tam, kad Pakella klientu konsultants Jūs ir informējis pa tālruni vai e-pastu, ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Lūgums mūs informēt, ja vēlaties saņemt preci ilgākā termiņā.

Pie preces saņemšanas Jums var tikt lūgts uzrādīt personas apliecinošs dokuments un pilnvara.

* Minimālā pasūtījuma summa ir 19.99EUR

2) PIEGĀDE AR KURJERU UZ NORĀDĪTO ADRESI Latvijas teritorijā – 9 EUR

Piegāde ar „DPD” kurjeru dienestu piemērota, ja vēlaties preci saņemt savās mājās, darbavietā vai uzņēmumā. Piegāde tiek veikta pa visu Latvijas teritoriju.

Preču piegāde tiek veikta no 2 līdz 5 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža. Kurjers ar Jums sazināsies, lai vienotos par Jums ērtāko piegādes laiku.

Izvēloties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties gan internetbankā, gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši pa e-pastu rēķinu no pakella.lv), gan skaidrā naudā.

Ja pasūtītājs neatbild uz kurjera zvaniem, tad pasūtījums tiek piegādāts nākamajā darba dienā.

Uznešanas / izkraušanas pakalpojums

Ja sūtījuma kopējais svars ir līdz 30 kg, kurjers to izkraus un ienesīs pirmajā drošajā vietā telpā (pa dzīvokļa, mājas vai garāžas durvīm, bet nenēsās sūtījumu pa istabām vai pagalmu). Tādā gadījumā papildu kraušanas darbu pakalpojumus nav nepieciešams pasūtīt.

Svarīgi! Ja pasūtītā prece ir lielgabarīta, kā arī gadījumā, ja preces tiek novietotas uz paletes, neskatoties uz to svaru līdz 30 kg, preces netiek aiznestas Ja kaut viens no sūtījuma iepakojumiem sver vairāk nekā 30 kg, kurjers tikai palīdzēs jums šo sūtījumu izkraut no automašīnas, taču nepalīdzēs to aiznest līdz vēlamajai vietai.

Gadījumā, ja sūtījuma svars ir no 30 līdz 80 kg, iesakām pasūtīt izkraušanas pakalpojumu par 19,99 eiro. Izkraušanas pakalpojumu veic divi kurjeri krāvēji.

Kraušanas darbu pakalpojums netiek sniegts, ja kopējais pasūtījuma svars pārsniedz 80 kg.

Kurjeru piegāde līdz durvīm tiek nodrošināta visās Latvijas pilsētās un reģionos. Tādu sūtījumu piegāde un izkraušana tiek veikta tikai ar kravas transporta līdzekļiem uz jūsu norādīto adresi. Jums jāgarantē nosacījumi, lai kravas automašīna varētu piebraukt līdz vēlamajai izkraušanas vietai, pretējā gadījumā kravu neizdosies piegādāt.