Par mums

Par mums

SIA PAKELLA ir viens no vadošajiem iepakojumu materiālu ekspertiem Latvijā un Baltijā. Uzņēmums ir dibināts 1996. gadā un darbojās ar nosaukumu SIA PTC. 2020.gada novembrī uzņēmums visā Baltijā mainīja nosaukumu uz PAKELLA ar mērķi kļūt vēl atpazīstamākiem un pieejamākiem mūsu klientiem.

PAKELLA filiāles un noliktavas atrodas lielākajās Latvijas pilsētās – Rīgā, Liepājā un Daugavpilī, tādejādi ļaujot būt tuvāk klientam un nodrošinot ātru, efektīvu loģistiku visā Latvijā. Pakella filiāles atrodas arī Lietuvā un Igaunijā.

Saviem klientiem piedāvājam visa veida iepakojumu materiālus, iepakošanas iekārtas un to servisu. Sadarbojoties ar mūsu partneriem piedāvājam individuālu, personalizētu iepakojumu izstrādi.

Mūsu ilgtermiņa klientu vidū ir ne tikai visiem zināmi uzņēmumi kā “Latvijas Finieris”, “Orkla Latvija”, “Gaujas koks”, “Dimdiņi”, “Liepkalni”, “Jaunpils pienotava”, “Rimi Latvija”, bet arī mājražotāji un ikviens, kurš meklē iepakojumu risinājumus arī ikdienas vajadzībām.

Sazinies ar mums

Mūsu misija

Atvērtība pret klientu kombinācijā ar profesionalitāti un dinamisku attīstības plānu īstenošanu palīdz radīt produktu un pakalpojumu, kas veicina mūsu klientu izaugsmi.

Mēs palīdzam mūsu klientiem:

  • Produktu iepakošanu padarīt vieglāku, efektīvāku un ērtāku;
  • Pateicoties ātram un efektīvam iepakošanas veidam, palielināt preces vērtību tirgū;
  • Palīdzēt sasniegt izvirzītos biznesa mērķus ātrāk.

Vērtības


Darbinieks

Zinošs, izglītots un lojāls – tikai tāds darbinieks spēj sasniegt izvirzītos mērķus, tādejādi nodrošinot veiksmīgu uzņēmuma attīstību.


Klients

Katrs klients ir svarīgs. Mēs pārzinām klientu vajadzības, pildām dotos solījumus un meklējam klientam piemērotākos risinājumus.


Profesionalitāte

Pieredze apvienojumā ar zināšanām, nodrošinot augstākos klientu apkalpošanas standartus, regulāri papildinot zināšanas.


Inovācija

Strādājam pie produktu un piedāvāto pakalpojumu modernizēšanas, tajā skaitā, dabai draudzīgu risinājumu integrēšanas. Mūsdienīgu un inovatīvu risinājumu ieviešana uzņēmuma darbībā ar mērķi padarīt to efektīvāku.


Stabilitāte

Mēs esam uzticami sadarbības partneri, kas ciena ne tikai savus darbiniekus un klientus, bet rūpējas par ilgtspējīgu attīstību.