AS Antalis oficiāli noslēdzis darījumu par 100% SIA Pakella kapitāldaļu iegādi

Antalis veic nozīmīgu soli starptautiskajā paplašināšanās stratēģijā, kļūstot par SIA Pakella kapitāldaļu pilnīgu īpašnieku

 

Šī gada 30. aprīlī starptautiskais papīra, iepakojuma un vizuālās komunikācijas produktu izplatītājs AS Antalis ir oficiāli paziņojis par SIA Pakella, industriālā un pārtikas iepakojuma izplatītāja Baltijas valstīs, pilnīgu iegādi. Šis darījums ir vēl viens no Antalis starptautiskās stratēģijas posmiem, kas seko Portugāles uzņēmuma 100 METROS un Itālijas uzņēmuma Tecnoprimaf  iegādei šī gada sākumā.

 

Pēc darījuma noslēgšanas Antalis kļūst par 100% SIA Pakella kapitāldaļu īpašnieku. "Šī iegāde ir izšķirīgs solis mūsu centienos stiprināt Antalis pozīcijas ne tikai Eiropā, bet arī globālajā iepakojuma tirgū," teica Antalis izpilddirektors Hervé Poncin. "Pakella izcilā pieredze industriālā un pārtikas iepakojuma jomā papildinās mūsu spējas apmierināt aizvien pieaugošās klientu vajadzības."

“Mēs esam ļoti priecīgi sveikt jauniegūtos Pakella kolēģus Antalis saimē! Kopā mūs sagaida aizraujošs profesionālais ceļojums, lai, apvienojot spēkus un prasmes, nodrošinātu mūsu klientiem vēl plašāku produktu un pakalpojumu klāstu visaugstākajā servisa līmenī”, papildināja AS Antalis un SIA Pakella valdes priekšsēdētājs Gints Veckalns.

 

SIA Pakella, kas dibināta 1996. gadā, ir kļuvusi par veiksmīgu uzņēmumu iepakojuma materiālu piegādes un iepakošanas iekārtu tirgū. Uzņēmuma 2023. gada apgrozījums sasniedza 15 miljonus eiro, nodrošinot pakalpojumus ar 60 darbinieku komandu un izplatot savus produktus caur trim centriem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

 

"Esam ļoti gandarīti par realizēto darījumu ar Antalis kā SIA Pakella stratēģisko investoru. Iekļaušanās tā plašajā biznesa sistēmā dos jaunu impulsu kompānijas tālākai inovatīvai attīstībai un darbinieku profesionālajai izaugsmei," piebilda SIA Pakella līdzšinējais valdes loceklis un līdzīpašnieks Jānis Mūrmanis.

 

PAR ANTALIS:

Antalis, kas ir KPP Group Holdings Co., Ltd. pilnībā piederošs meitas uzņēmums ar galveno mītni Japānā, ir pasaules līderis papīra, iepakojuma un vizuālās komunikācijas materiālu izplatīšanā. Uzņēmums darbojas 31 valstī un nodrošina pakalpojumus vairāk nekā 100 000 klientiem ar 4000 darbinieku palīdzību, piedāvājot modernas e-komercijas risinājumus un ilgtspējīgus produktus.

 


Atpakaļ