Ieskandini Ziemassvētkus ar īpašiem dāvanu iesaiņojumiem

Ziemassvētku sezonai strauji tuvojoties, ir jāsāk domāt ne tikai par dāvanām, bet arī par Ziemassvētku dāvanu iepakojumu. Atkarībā no dāvanas izmēra un formas, svarīgi ir padomāt par dāvanas iepakojuma meklēšanu. Bet kādas izvēles ir pieejamas, neskaitot Ziemassvētku dāvanu maisiņus?

Idejas dāvanu iepakojumam

Neatkarīgi no dāvanas, kartona kastīte vienmēr ir laba ideja dāvanu iepakojumam. Tajā ir daudz vietas, un to ir viegli iesaiņot dāvanu papīrā vai vienkārši apsiet ar banti vai striķīti. Bet, ko darīt, ja dāvana ir mazāka? Mazām dāvanām vienmēr var izmantot mazus maisiņus, kas ir tūtiņu formā. Šāda tipa maisiņi ir pieejami ne tikai dažādos izmēros, bet arī dažādos dizainos. Arī dāvinot saldumus, tos var iesaiņot ne tikai ierastajās tūtiņās, bet arī ielikt burciņā. Tas dāvanai piešķir patīkamu Ziemassvētku noskaņu, un to ir viegli personalizēt, apsienot stiķīti vai pieliekot klāt kādu uzlīmi.

Idejas Ziemassvētku dāvanām burkā

Lieliska ideja radošam Ziemassvētku dāvanu iepakojumam burciņā ir to pārveidošana par sniega bumbām. Tādā veidā tiks pagatavota ne tikai lieliska dāvana, bet arī,  taisot tās ar ģimeni, tiks labi pavadīts laiks kopā. Mazākas dāvanas kā, piemēram, konfektes var iesaiņot burciņā, apsienot tās ar lentīti.

Zero waste idejas dāvanām

Mūsdienās arvien populārāks paliek zero waste koncepts. Šajos Ziemassvētkos iesakām arī padomāt par šāda veida dāvanu opcijām. Tās ir viegli uztaisīt un nav pat lieki jādomā par īpašu Ziemassvētku iepakojumu, jo šāda veida dāvanas izskatās labi pašas par sevi.

Viens veids kā pagatavot zero waste burciņas ir, veikalā nopērkot sev tīkamāko burciņas saturu (riekstus, kaltētus augļus vai augļu/riekstu musli). Viss, kas atliek - apsiet kādu bantīti ar novēlējumu un Ziemassvētku dāvana ir gatava!

Pēdējos gados aktuāla dāvana ir arī kūka vai cepumi burciņā. Ideja šai dāvanai ir pavisam vienkārša – visas sastāvdaļas jāsaliek burciņā tā, lai tās būtu sadalītas pa slāņiem, kas piešķirs burciņai interesantu skatu. Turklāt šādas paštaisītas Ziemassvētku dāvanas ir gardas, un tās ir visai viegli pagatavot!

Lūk, paštaisītas Ziemassvētku dāvanas “cepumi burciņā” recepte:

  • 150 g miltu
  • 75 g auzu pārslu
  • 2 1/2 tējkarotes vaniļas cukura
  • 2 1/2 tējkarotes cepamā pulvera
  • 225 g cukura

Pēc izvēles klāt var likt šokolādes gabaliņus vai kādu kaltētu augli, taču šīs sastāvdaļas jāliek burciņas virspusē, lai nesabojātu sauso sastāvdaļu slāņus.

Viss kas atlicis ir izkausēt 225 g sviesta un pielikt klāt 1 lielu olu. Cepumi jācep 10-15 minūtes 200°C, līdz tie iegūst zeltainu krāsu.

Atpakaļ

Tev varētu arī interesēt