Jaunums - Multipaku turētāji

Kā PakTech oficiālie sadarbības partneri Baltijas valstīs, piedāvājam efektīvu risinājumu  produkcijas (dzērienu bundžiņu, pudeļu, burku, dažādu sulu, mērču, tīrīšanas līdzekļu pudelīšu utt.) pakošanai multipakās (piemēram, pa x2, x3, x4, x6, x8, x10), tos iespējams arī personalizēt.

Multipaku turētāji ir SCS sertificēti, izgatavoti no 100% rHDPE - pārstrādātas plastmasas un ir vairākkārtīgi pārstrādājams produkts! Šis risinājums ir daudz lētāks par multipaku iepakošanu termo sarukuma plēvēs, uzticamāks par iepakošanu kartona turētājos un var būt pilnīgi automātisks, izmantojot iekārtas, ko ir iepējams pilnībā pielāgot un iekļaut ražošanas līnijās.

Ja ražošanas apjomi nav lieli, ir iespējams šos turētājus ļoti vienkārši uzlikt manuāli, kā arī pievienot vēl kādu uzlīmi (logo u.tml.). Personalizēšanai ir iespējams pasūtīt turētājus arī dažādās krāsās (pieejama standarta 31 krāsas gamma)!

Vairāk par produktu: https://pakella.lv/iekartas/razosanas-automatizacija/cca120-180-automatisks-bundzinu-multipaku-turetaju-aplikators

rhdpe-multipaku-turetajiAtpakaļ